Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikatą apibrėžia, kaip visiškos fizinės, protinės ir socialinės gerovės būseną. Sveikos gyvensenos įpročių ugdymas – vienas svarbiausių sveikatos stiprinimo veiksnių, apimantis daugelį komponentų: mitybą, fizinį aktyvumą, patiriamą stresą ir kt. Labai svarbu sveikos gyvensenos įpročius ugdyti nuo pat vaikystės. Gaila, bet daugialypiai tyrimai rodo, kad Lietuvoje mokinių sveikata nuolat silpnėja.
Kokie pagrindiniai veiksniai žaloja mūsų ir mūsų vaikų sveikatą, o gal žinome labai efektingą sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo receptą? Susitikime ir pasidalinkime gerąją patirtimi, sėkmingais pavyzdžiais sveikos gyvensenos ugdymo klausimais respublikinėje ugdymo įstaigų metodinėje-praktinėje konferencijoje „Sveikos gyvensenos ugdymas: dabartis ir perspektyvos“ jau šį trečiadienį, t. y. š. m. vasario 26 d. Renginio pradžia 10 val. Plačiau apie renginį Čia.

 

 


Vykstant pokyčiams visuomenėje, keičiasi ir auklėjimo stiliai, metodai. Vaikai negimsta savaime mandagūs, drausmingi, pasitikintys savimi, juos to reikia išmokyti. Paskutiniu metu išleista daugybė knygų, parašyta straipsnių, rekomendacijų apie vaikų au
klėjimą. Dažnai tokioje gausoje patarimų, sunku suprasti, kas iš tiesų veiksminga. Visi pedagogikos specialistai sutaria , kad įprastas moralizavimas ir pamokslavimas vaiko neveikia. Paskutiniu metu vis dažniau girdime nuomonių, jog mūsų švietimo sistema neatitinka nūdienos lūkesčių.

Kuo ypatinga žydų pedagogika, kad net 22 procentai visų Nobelio premijos laureatų yra žydų kilmės?

Kaip reikia mokyti vaikus, kad jie užaugtų smalsūs, imlūs, mąstantys, pasitikintys savimi, gebantys prisitaikyti mūsų greitai besikeičiančioje visuomenėje?

Ar žydai išties užaugina daugiausia genijų ir milijonierių?

Į šiuos klausimus atsakymo ieškosime 2020 m sausio 30 d. kartu su partneriais organizuojamame seminare „Žydų pedagogika. Kaip auginami genijai ir milijonieriai“. Plačiau apie seminarą čia.

 

 

Konfliktas (lot. conflictus – susidūrimas) – priešingų pažiūrų, interesų, elgesio motyvų, siekių susidūrimas. Tai neišvengiamas reiškinys įvairaus amžiaus žmonių grupėse, tačiau labai svarbu, kaip konfliktai yra sprendžiami, kokio lygio kultūra vyrauja sprendžiant vieną ar kitą konfliktą.

Kaip valdyti konfliktus? Į šį ir kitus klausimus ieškosime atsakymų kartu su partneriais organizuojamame respublikiniame seminare-diskusijoje „Konfliktų sprendimo kultūra ikimokyklinio ugdymo įstaigose“.
Jau š. m. spalio 15 d., taigi, laiko visai nedaug!
Daugiau informacijos apie seminarą-diskusiją čia.

 

 

„Švietimo ekspertai“, UAB su partneriais organizuoja tarptautinę ugdymo įstaigų metodinę-praktinę konferenciją „Kad vaikai augtų saugūs“, kurios tikslas – suteikti žinių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, kaip kūrybiškai, kryptingai bei nuosekliai ugdyti vaikų saugaus elgesio įgūdžius ir nuostatas bei sudaryti sąlygas gerosios patirties sklaidai.
Konferencija vyks 2019 m. balandžio 4 d.

Plačiau apie konferenciją skaitykite čia.

 

2018 m. balandžio 4 d. Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje ,,Švietimo ekspertai“, UAB su partneriais organizuoja respublikinę ugdymo įstaigų metodinę-praktinę konferenciją ,,Saugaus eismo kultūros ir įgūdžių ugdymo svarba“, skirtą Saugaus eismo dienai. Konferencijos pradžia 10 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Plačiau apie konferenciją čia ir pridedamoje programoje.

 

2018 m. vasario 7 d. Vilniaus miesto savivaldybės Kalvarijų bibliotekoje (Žirmūnų g. 6, Vilnius) vyks „Švietimo ekspertai“, UAB ir Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ organizuojama respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinė-praktinė konferencija „Tolerancijos ir tarpkultūrinio ugdymo reikšmė ikimokyklinėse įstaigose“. Konferencijos pradžia 10 val. daugiau informacijos…

 

2017 m. balandžio 6 d. Lietuvoje minima saugaus eismo diena. Šia proga „Švietimo ekspertai“, UAB kviečia apsilankyti respublikinėje ugdymo įstaigų metodinėje-praktinėje konferencijoje Ankstyvasis saugaus eismo ugdymas – investicija į vaiko, kaip atsakingo keliautojo ateitį“, kuri vyks Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).

Plačiau apie konferenciją čia ir pridedamoje programoje.